reklama

Zemní vruty Krinner drží jako klíště

Zemní vruty Krinner drží jako klíště
K zakotvení vrutu do země, stačí přiložená nebo vlastní roxorová tyčka.
Obrázek je součástí článku:
Zemní vruty Krinner drží jako klíště

Zemní vruty Krinner drží jako klíště

Mám rád líné lidi a když to jde, snažím se k nim patřit. Myslím si, že posouvají svět dopředu. Snaží se totiž si práci co nejvíce zjednodušit. A přitom přijdou na řadu zlepšováků, které pak slouží všem. Stejné je to i se zemními vruty Krinner. Plot, hřiště, pergola, přístěnek na auto ale i chatička, celý dům nebo terasa. Co mají společné? Jdou snadno a rychle kotvit pomocí zemních vrutů. Vyzkoušel jsem si je na vlastní kůži.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×