reklama

Deska Aquaroc

Deska Aquaroc
Nároky míst, která jsou vystavena vysoké vlhkosti, jsou velké. Vše ale může být jednodušší za použití desek Aquaroc, lze je použít třeba jako podklad pod dlažbu.
Obrázek je součástí článku:
Nové konstrukční systémy Rigips do mokrých interiérů

Nové konstrukční systémy Rigips do mokrých interiérů

Společnost Rigips, s.r.o., přináší nové konstrukční systémy do mokrých interiérů a prostor trvale namáhaných vlhkem s cementovou deskou Aquaroc. Cementová deska Aquaroc je vyvinuta pro použití na příčkách, předstěnách a podhledech pro konstrukce jak v oblasti rezidenční, tak i komerční výstavby. Lehké systémy suché výstavby, ke kterým se konstrukce Aquaroc řadí, představují rychlou a ekonomicky výhodnou alternativu k tradičním zděným konstrukcím.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×