reklama

Benzínový vertikutátor Cub Cadet CC V 40 B

Benzínový vertikutátor Cub Cadet CC V 40 B
Travní vertikutátor s OHV benzinovým motorem Cub Cadet 35H s výkonem 1,8 / 2,4 kW/HP. Stroj má 1 kombinovaný válec (2 v 1): na válci je 17 dvojitých nožů.
Obrázek je součástí článku:
Vertikutace trávníku aneb dopřejte trávníku dýchat

Vertikutace trávníku aneb dopřejte trávníku dýchat

Vertikutací jinými slovy provzdušněním trávníku odstraňujete staré uschlé zbytky trávy, různých kořínků, drnů a mechu. Někdy se můžete setkat i s termínem travní fréza. Dochází k „pročesání“ nebo „prořezávání“vrchní části půdy a tím ji dodáváte vzduch, lepší přístup vody a živin. Trávník se oživí a zhoustne.


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×