reklama

Upravený přívěs na přepravu kol

Upravený přívěs na přepravu kol
Prakticky celá Evropa je dostupná pozemními prostředky, tedy autem, vlakem, busem či po vlastní ose, tedy na kole.
Obrázek je součástí článku:
Šlapací kolo přežilo století, šlapací kolo jako blesk poletí

Šlapací kolo přežilo století, šlapací kolo jako blesk poletí

Tak zní text jedné (pro pamětníky) známé písničky. A tato slova platí do písmenka. Kolo je stále populární a své využití nachází jak v turistice, tak v rekreačním a vrcholovém sportu. Kolo jako dopravní prostředek se stává stále populárnější. Největší oblibě se ale těší pro rekreační využití a řada cestovních kanceláří a agentur nabízí zájezdy do cyklisticky oblíbených oblastí. Jak ale přepravit třeba až 50 kol? Přece s přívěsy na kolo VEZEKO!


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×