reklama

Žací disk u sekačky

Žací disk u sekačky
Základním komponentem bubnových sekaček na vysokou trávu je žací disk , na kterém jsou připevněny nože.
Obrázek je součástí článku:
Bubnovka nejen pro králíky a ovce

Bubnovka nejen pro králíky a ovce

Velká zahrada, vysoká tráva a k tomu v kotcích králíci a v ohradě ovce. Nebo velká zahrada na chalupě a málo času na sekání trávy každý týden. Ideální předpoklad pro použití „pořádné mašiny“, kterou nezaskočí ani přerostlý porost s náletovými plevely a křovinami, ani požadavek na to, aby stébla pěkně lehla k zemi a nebyla rozšmelcovaná jako od vřetenovky. No zkrátka, pořiďte si bubnovku – tedy bubnovou sekačku.


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×