reklama

Zahradní pergola u plotu

Zahradní pergola u plotu
Vyvýšené místo je pro zahradní posezení dobrá volba. Zakryjeme-li plot neprůhlednou síťovinou, vytvoříme si pod pergolou příjemné optické soukromí.
Obrázek je součástí článku:
Pergolu nebo altán? Pohoda je v obou

Pergolu nebo altán? Pohoda je v obou

Pergola a altán – jaký je mezi nimi rozdíl, jsme si řekli v minulém článku. Zjednodušeně jde o zahradní stavbu, buď pevně přikotvenou a zastřešenou, částečně nebo úplně uzavřenou, nebo jen lehkou konstrukci bez střechy jako podporu na květiny a zároveň zdroj stínu.


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×