reklama

Stojánek s kterým vám stromek nespadne

Stojánek s kterým vám stromek nespadne
Stojánek má nádobu na vodu do které vložíte kmínek stromku a ten může sát vodu. Stojánek má variabilní šířku hrdla, takže tam můžete dát jakýkoliv stromek.
Obrázek je součástí článku:
Ve stojánku od Krinnera vám stromek nespadne

Ve stojánku od Krinnera vám stromek nespadne

Rok co rok máme doma problémy se stromkem. Nevím, čím to může být, ale pokaždé žuchne. Že by v lese rostly jen křivé kmeny? Nebo my máme lechtivý stojánek na stromek? Jak jinak si vysvětlit zvýšenou přitažlivost zemskou v období vánoc? Takže stromeček každé vánoce potupně uvazujeme ke zdi. Možná nastal čas toto prokletí prolomit a sehnat si kvalitní stojan na stromek.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×