reklama

Jímka na dešťovou vodu

Jímka na dešťovou vodu
Zachytáváním dešťové vody můžete vyřešit nejen zalévání, při použití odpovídajících technologií je možné dešťovou vodu využít i na splachování toalety a tím omezit plýtvání pitnou vodou.
Obrázek je součástí článku:
Využití dešťové vody se slevou

Využití dešťové vody se slevou

Začněte v létě využívat dešťovou vodu pro zahradu i domácnost. Společnost Glynwed připravila májovou slevu ve výši 10% na nádrž COLUMBUS. Akce platí na akumulační nádrže na dešťovou vodu o objemu 3700 litrů s kopulí a pochozím poklopem.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×