reklama

Aranžování suchých vazeb

Aranžování suchých vazeb
Ne každý je zkušený v práci s pedigem, naštěstí je dnes možnost zakoupení suchých dekorací do vašich vazeb v květinářstvích i obchodních centrech.
Obrázek je součástí článku:
Přízdoby pro suché vazby

Přízdoby pro suché vazby

Posledních několik let jsou suchá aranžmá stále populárnější a lidé si je rádi vytvářejí sami. K tvorbě suchých vazeb si kromě rostlinného materiálu, který si během sezony nasbíráte na zahrádce nebo v přírodě a poté usušíte, můžete některé přízdoby pro suché vazby dokoupit. Také si je můžete vyrobit z pedigu sami.


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×