reklama

Folie ECOFILM Set

Folie ECOFILM  Set
Nízkoteplotní vytápění je pozitivní z hlediska spotřeby energie a optimálního rozložení teploty. Topné prvky zabudovány do konstrukce neruší vnímání prostoru.
Obrázek je součástí článku:
Elektrické topné systémy se hodí pro rekonstrukce i novostavby

Elektrické topné systémy se hodí pro rekonstrukce i novostavby

Město Jeseník je proslulé svými Priessnitzovými lázněmi, pro mnoho lidí je však Jeseník spojen i s teplem a vytápěním – vždyť právě tady sídlí náš největší výrobce elektrických topných systémů, společnost Fenix Jeseník. Přehled o výhodách a využití podlahových topných systémů i praktické rady pro práci s nimi nám poskytl Miroslav Petr, vedoucí tuzemského obchodu společnosti Fenix.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×