reklama

Okap domu

Okap domu
Tady se přistavovalo nějak do zatáčky. Okap už se střechy nedrží. Žádná paráda mezi starými roubenkami.
Obrázek je součástí článku:
Antikutil – stavba jako od vlaštovek?

Antikutil – stavba jako od vlaštovek?

Stavět se má z rozmyslem a renovovat také. Není nic špatného na tom, chtít ušetřit, ale musí to být opravdu úspora. To, že slepíte dům z různých cihel jen proto, abyste ušetřili za nákup nových, nakonec žádná úspora nebude. Každý z materiálů má jinou teplotní prostupnost, každý potřebuje trošku jinak izolovat a tepelné mosty vykonají své.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×