reklama

Hliněný květináč a lýko

Hliněný květináč a lýko
Výrobu skřítka z květináčů, jako zahradní dekoraci, začneme velkým květináčem, který protáhneme několika svázanými vlákny lýka.
Obrázek je součástí článku:
Dekorace na zahradu

Dekorace na zahradu

Rádi tvoříte? Ideální je, pokud můžete do této činnosti zapojit i děti. Dnešní dva návody toto splňují. Pojďte si spolu s námi vytvořit skřítka na zahradu z květináčů a zvířátka z malovaných oblázků. Několik malých i větších květináčů doma jistě naleznete a kamínky si posbíráte venku na procházce.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×