reklama

Dřevěný špalek pro naklepání kosy

Dřevěný špalek pro naklepání kosy
Dřevěný špalek přizpůsobený pro pohodlné naklepání kosy. Na jedné částí je možné se posadit, na vyšší části je připevněný kovový zaoblený klín.
Obrázek je součástí článku:
Naklepávání kosy

Naklepávání kosy

Je spousta lidí, kteří dávají před motorovým nebo elektrickým vyžínačem nebo sekačkou přednost obyčejné kose. Někdy nedůvěřují technice a raději spoléhají na vlastní síly, často sečení berou jako sport po sedavém zaměstnání, nebo trávu sečou v místech, kam se sekačka obtížně dostává. Nakonec je kosa levnější. Ale kosu je nutné kromě dobrušování čas od času také naklepat.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×