reklama

Rozměření umístění zrcadla

Rozměření umístění zrcadla
Na plochu posuvných dveří si přesně rozměříme, kde bude zrcadlo ležet. Pomoci si můžeme přichycením latě, podle které budeme zrcadla lepit.
Obrázek je součástí článku:
Šatna - 2. díl

Šatna - 2. díl

Abychom šatnu dokončili, zbývá vsadit posuvné dveře. Při skladebné konstrukci šatny bychom mohli vsadit i lehký rám a do něj otvírací dveře. Přišli bychom ale o cenné místo v prostoru šatny. Proto zvolíme dveře posuvné, pohybující se ve vodící liště. Plocha dveří se výborně hodí jako podklad pro zrcadlo.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×