reklama

Nezaizolované okno

Nezaizolované okno
O tepelných mostech a úniku tepla při nesprávné kombinaci materiálů slyšíme ze všech stran. Ten, kdo stavěl tento dům, se na to asi (lidově řečeno) vykašlal
Obrázek je součástí článku:
Antikutil – stavět to chce s rozmyslem

Antikutil – stavět to chce s rozmyslem

Než začnete stavět, určitě se rozmýšlíte jakou technologii zvolit, jaké materiály použít, jak bude celý dům vypadat. Mnozí z vás staví svépomocí, takže vám možná naše tipy napoví, čemu se vyhnout.
reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×