reklama

Novinky v oplocení představí na veletrhu For Arch společnost Pilecký

Novinky v oplocení představí na veletrhu For Arch společnost Pilecký
Nízké náklady na pořízení kamene a jeho dopravu – stěna je tenká, nižší spotřeba kamene v porovnání s klasickým gabionem.
Obrázek je součástí článku:
Novinky v oblasti oplocení představí na veletrhu For Arch společnost Pilecký

Novinky v oblasti oplocení představí na veletrhu For Arch společnost Pilecký

Letošní, již 29. ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch, otevře pro návštěvníky své brány v úterý 18. září. Až do soboty 22. září se budete moci seznámit s nejnovějšími trendy a novinkami v oblasti stavebnictví, elektrotechniky a zabezpečení, vytápění, nebudou chybět informace z oblasti dřevostaveb, ale také bazénů a saun. Své nezastupitelné místo má mezi vystavovateli i společnost Pilecký, specialista na oplocení všeho druhu. Letos na veletrhu v hale 3 u stánku s číslem A10 představí dvě novinky – stínící pásku THERMOPIL a sypané gabionové stěny.


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×