reklama

Tmel Homeseal LDS Solimur

Tmel Homeseal LDS Solimur
Fólie Homeseal LDS k přiléhajícím stěnám dotěsňujeme pomocí tmelu na parozábrany Homeseal LDS SOLIMUR.
Obrázek je součástí článku:
Šikmá střecha ve vzduchotěsném kabátu

Šikmá střecha ve vzduchotěsném kabátu

Uspořit cennou energii na vytápění či chlazení domu se stalo prioritou. Cesta, jak dosáhnout požadovaného cíle, vede přes zateplení a vzduchotěsnost obálky domu. V krátkém videu S Knaufem pod povrchem odborník Jan Juhás vysvětluje, proč je důležité nejen šikmou střechu dostatečně zateplit, ale také dobře utěsnit.


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×