garážová vrata

Zdravím. Prosím o radu, čím přimontovat vnější krycí desky (vodovzdorná překližka 12mm) na ocelový rám křídel (jekl 40x40). Varianta 1-nýty, varianta 2-vratové šrouby.Přiklonil bych se raději k nýtům, protože vraťáky budou mít z druhé strany vrat matice s podložkou, což není moc vhodné. Nýty budou mít menší pevnost oproti šroubům. Prosím o Vaše názory.

Odpovědi

Na dveře ti dali zaruku 11 let? To jako fakt? V dbešní době se to opravdu nevidí :) Chválím

. user avatar Jan

Tak ta záruka je teda pecka,to se jdu na to hned kouknout.

. user avatar Jan

Vybral jsem firmu www.kruzik.cz a necekal jsem,ze dostanu na vrata 11 let zaruku.

. user avatar Jan

No právě a jakou jsi tedy vybral?

. user avatar Jan

Zdar ja jsem to resil pred 2 lety a dalo mi to zabrat nez jsem nasel solidni firmu.Firem je hodne jen clovek musi narazit na tu pravou.

. user avatar Jan

Ahoj děláme rekonstrukci garáže a budeme kupovat nová vrata.Chtěli bysme nějaké kvalitní co nějakou dobu vydrží.Na trhu je toho hodně a tak nechceme někomu naletět.

no mel bych otazku.jak silne jsou steny tech jeklu? Ja bych to resil asi samoreznymi srouby do zeleza delkou tak aby zustaly v tom jeklu.priklad: deska sila 12mm +jekl sila 2mm + podlozka nebo sroub primo s podlozkou =sroub delky 20-25mm.Bude mozna o neco drazsi nez nyt ale bude lepe drzet.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat