X Energie - vlastní zkušenosti a názory

Dobrý den, po pořízení domu řešíme dodavatele elektřiny a plynu. Asi nejdůležitější položkou u nás v domě bude plyn, jelikož se s ním bude vytápět a bude se s ním ohřívat i voda. Od týpka co jsme dům koupili, tak ho zdědil, a ještě na toho původního majitele, nee na něj, jsou psané veškeré smlouvy. On nyní požádal o jejich ukončení a my tak nemáme moc času na vyhledání nového dodavatele. Uvažoval jsem o dodavateli X Energie, dodávají jak plyn, tak elektřinu a ceny mají poměrně slušné co jsem se díval, osobně s nimi však zkušenosti nemám, takže bych se rád zeptal na ty vaše a případně na váš názor. Díky

Odpovědi

X Energie bohužel neznám. My máme v domě elektřinu a plyn od ČEZ a jsme spokojení. I když se teď všude zražuje, nabízí mi služby, kvůli kterým se mi vyplatí zůstat. Kousek od nás mají pobočku a navíc všechno, co potřebuju, zařídím online. Vyhovuje mi, že je to velký a stabilní dodavatel a nemusím se bát, že do měsíce zkrachuje.

U nás nezdražili a zachovali nám dobré ceny. Proto jim projevujeme naší přízeň tím, že u nich zůstáváme na další rok.

Dobrý den, máte někdo aktuální zkušenosti s Xenergií? Co jsem se díval, tak všude zdražili, ale právě Xenergie si ponechala původní nízké ceny, celý život jsem u jedněch firem, tak právě teď uvažuji o změně a na něj sem četl docela i chválu, tak by mě zajímalo nějaké aktuální zkušenosti. Díky H.Petrus
Nemůžu srovnávat, mám je čerstvě od dubna, ale tak co pro sebe můžete udělat je to, že si porovnáte ceníky, co mají na internetu vystavené. Tady teda ještě nevím jak to je, ale původní dodavatel měl archiv s původními ceníky, takže se vše dalo jednoduše porovnat. A vzhledem k tomu, že X Energie má celkem přehledné webovky, tak to tam určitě něco podobného dopátráte.

My teda tak trochu "nedobrovolně" přešli, když k nám přišla ženská, která dělala údajně soupis zákazníků čezu a že bude bojovat za nižší ceny u čezu, no takže jak už to tak bývá, upsali jsme se (hlavně že toho jsou plné noviny) a vznikla z toho aukce, kde vyhrala x energie (hádám, že žádná soutěž ani neproběhla a firma od začátku byla známá). Co se týče x energie tak tam problémy skutečně žádné zatím nejsou, ale jestli jsme ušetřili jsem zatím nezkoumala. Jediné co tedy bylo trapné - jakým způsobem zákazníka získala. Takže byť problémy nejsou, tak jsem k tomu trochu skeptická, prrotože takové jednání se mi nelíbí, to že jsme prostě blbci raději nekomentuju. :D

Dobrý den, máte někdo aktuální zkušenosti s Xenergií? Co jsem se díval, tak všude zdražili, ale právě Xenergie si ponechala původní nízké ceny, celý život jsem u jedněch firem, tak právě teď uvažuji o změně a na něj sem četl docela i chválu, tak by mě zajímalo nějaké aktuální zkušenosti. Díky H.Petrus
Zdravím, já od nich dostal letos první vyúčtování a energie mě u nich stály méně.

Dobrý den, máte někdo aktuální zkušenosti s Xenergií? Co jsem se díval, tak všude zdražili, ale právě Xenergie si ponechala původní nízké ceny, celý život jsem u jedněch firem, tak právě teď uvažuji o změně a na něj sem četl docela i chválu, tak by mě zajímalo nějaké aktuální zkušenosti. Díky H.Petrus

Martine, já si X Energii v podstatě nevybral, přihlásil jsem se do aukce a oni zvítězili nabídkou nejnižší ceny. Zatím jsem s nimi spokojen.

Proč jste si zrovna vybrali X energii, z takové haldy dodavatelů? Vybírám akorát firmu, tak bych byl vděčný za tip.
Za ostatní nemůžu samozřejmě mluvit, ale mě vyšla X Energie v porovnání levněji než můj předchozí dodavatel, taky se mi líbilo, že ušetřím, když budu věci řešit online, takže asi hlavní prim hrála cena.

Proč jste si zrovna vybrali X energii, z takové haldy dodavatelů? Vybírám akorát firmu, tak bych byl vděčný za tip.

Nějak jsem to přelítl a tahle informace mi unikla. Nic tak strašného se zas pro mě neděje. Hold počkám rok, zda se zas něco vypíše. Kdybych na tom byl hodně mizerně, jako že nejsem, tak jsem se díval a obě firmy jak X energie tak i 3E mají slušné ceny i bez aukce, ale až tak to hrotit nebudu.

První Předchozí 1 2 3 4 Poslední

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat