Zásyp pod plovoucí podlahu

Rád bych položil plovoucí podlahu na prkený strop, ale stavební firma použila prkna nestejné tloušťky. Jediná možnost podle mne je pod OSB desky použít nějaký druh sypkého zásypu. Napadá mě perlit. Jsou i jiné možnosti ?

Odpovědi

chtela jsem vedet,jde-li polozit drevenou podlahu primo na perlit sbetonem nebo musi byt jeste desja kvuli pevnosti. Mamem minimum mista nekde 5 jinde 6,5 cm a potrebujeme nechat 2cm na drevo a zbytek jsem myslela perlit s betonem - je nutne tam vmestnat jeste desku, je perlit dostatecne odolny naslapu? Mamemalo mista. Dekuji za odpoved. H.

dobrý den.Nevím, jak si mužete dovolit podlahu zvednout, ale je-li to možné, použijte střešní latě .Latě přišroubujte přes prkna, popřípadě podložte cca 50cm od sebe ,pak už je to jednoduché osb desky, miralon, plovoučka

Chtělo by to vidět, ale postup bych zvolil asi následovný nejjednodušší by bylo odstranit prkenný záklop a použít záklop čistě OSB jsou to nosné desky takže bych se neobával to takhle použít jakákoliv jiná varianta by byla drahá ovšem bych použil na vše vruty jinak není problém se na to podívat a mohu posléze doporučit způsob montáže

to není zrovna vhodný nápad.Dala by se použít nějaká stěrka,ale nejjednodušší by bylo položit na prkna nějaké desky.Buď OSB,nebo spíše sádrovláknité desky rigidur.Ale i položení hobry aspoň 1 cm by situaci řešilo.Současně by se tím vyřešil i kročejový útlum. JABR

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat