Zateplení zahradní chatky

Dobrý den, mám dřevěnou zahradní chatku a řeším zateplení podlahy způsobem vyvýšení podlahy. tzn. že mám stávající podlahu a na ni bych chtěl položit vatu a zase podlahovou palubku. Jedná se mě o to jak to udělat s parozábranou atd. aby to ve finále neodneslo dřevo?(plísně,...)napadá vás někoho něco? předem díky za odpovědi

Odpovědi

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jsme někdo pořizovali zahradní domek. Minulý rok nám naši zahradu vyplavila velká voda a náš původní zahradní domek jen museli strhnout. Nicméně v místě kde máme zahradu se provedli jistá opatření aby se tento incident již neopakoval a proto bychom rádi pořídili nový. Bohužel stavět nějakou kůlničku není moc čas tak jsme se rozhodli nějaký koupit. Myslíte že byste mohli poradit, který z těchto domků je takový ideál, cenově bychom se chtěli pohybovat kolem cca 15 000. Rádi bychom si vybrali z těchto [urlhttp://www.svartop.cz/zahradni-domky/]zahradních domků[/url]. Díky za info. Třeba to pomůže ještě někomu jinému.

U zahradní chatky,pokud ji nebudu používat v zimě,bych zateplení neřešil.Pokud bude občas chatka využívána v zimě,stačí na hydroizolační folii 10 cm polystyren a hned na něj palubky.Ale když už izoluješ dno,tak by to chtělo i zvenčí stěny a strop.Jinak bude zima na hlavu,i když nohy budeš mít v teple. JABR

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat