Domeček pro děti na zahradu OSB desky

Krásný den, chtěla jsem zakoupit synkovi domeček na zahradu, ale nenašla jsem žádný, který by se mi líbil, až jsem viděla z auta domeček z OSB desek, do kterého byla vyřezána okénka, dvířka, moc se mi líbil, ale zatím jsme vyráběli jen ze dřeva a tak prosím o radu, jestli máte někdo zkušenosti, jak OSB desky ošetřit na venkovní použití a jak je nejlépe pospojovat, viděla jsem v nějakém hobby marketu, že z nich mají přihrádky a ty mají spojené jen šrouby. Zdálo se nám to málo. Moc děkuji za rady, případně pokud byste někdo měl nějaký návod, budu vděčná. Petra

Odpovědi

Mi děláme tento a když si kutil spočítá kolik stojí palubky a jekl tak zjistí že se vyplatí koupit tento domek přímo http://www.kodr.cz/?41,cz_detsky-domek-domecek-pro-deti-sire-delka-120x120cmv.-190cm

Domecek se da postavit z OSB desek, ty se nemusi ani povrchove upravovat protoze uz jsou urceny pro venkovni stavbu. jen jsou hrubejsi triskove, coz je na uvazeni rodicu. jinak lze postavit domecek s tramku a palubek nebo jen prken, ktere se ohobluji. urcite u truhlare, pokud je dobry, lze toto vse sehnat ci objednat. domecek jsem delal do skolky detem z hranolku a palubek. a spokojenost

Určitě to problém nebude,vždyť se z OSB desek stavějí i dřevostavby.Takový domek lze i nahodit omítkou.Samozřejmě existuje i mnoho druhů laků,které odolávají povětrnosti.Třeba LUXOL.
Na Google zadej heslo nátěry na dřevo.
JABRAKA

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat