rada

dobrý den,nemáte prosím někdo zkušenosti s lepením polystyrénových tapet?Slyšel jsem,že v kuchyni kvůli párám z vaření nedrží na stropě.Díky

Odpovědi

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s lepením korkových obkladů? Jedna firma nám je lepila lepidlem na korek Thomsit, ale bohužel nedržely. Snad je to tím, že je povrch povoskovaný. Zkoušeli to i Chemoprénem, tím to drželo, ale v domě byl hrozný smrad, takže bych byl radši, kdyby se dalo použít jiné lepidlo

Nejedná se asi o tapety,ale podhledové čtverce?
Dají se nalepit kamkoliv a drží,ale je nutno stropy důkladně napenetrovat.Po zaschnutí nalepit silikonem a vlhkost pak nevadí.
JABR

Dobrý den,mám na stropě tyto tapety,lepila jsem je lepidlem na dlaždičky a drží už pěkných pár let.Nemám žádný problém že by nedržely.Přeji uspěch.Ina

Je možné někde zakoupit náhradní nože do vertikutátoru?

Máte někdo zkušenost s nástřikem na bílý zahradní nábytek z umělé hmoty ... Je zašedlý. Čim natřít ? Děkuji Anna

Zdravim vsetkych.
Nema niekto skusenosti zo stukaterstvim alebo odlievania betonovych zahradnych dekorov z betonu ,ako napr: vazy ,dute stlpy,balustre, takisto patinovanie, zostarsovanie atd?Len na exterier.
Dakujem za vsetky prispevky

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat