Izolace podlaha

Dobrý den. Mám na Vás dotaz, chci zateplit podlahu u pudního bytu a podemnou se nacházejí 2 byty.Chtěl jsem vynosit písek (asi 5 – 6 cm) vytrhat záklop, posunout bednění záklopu dolu, asi tak 3 cm od spoda položit zpět záklop, prkna v rozmezí asi 20 – 30 cm vložit vatu až na povrch asi 14 cm a položit osb desky 2cm pak finální podlahu je to dobře ???? nebo by to mnělo být jinak ? Děkuji

Odpovědi

jak je to se zateplením podlahy ve starém domě když je již podlaha hotová a není možné její zvednutí?Místnost je částečně podsklepená. Je to možné odtud?Děkuji

Prosím o radu. Mám Anhydrovou podlahu v garáži a na ní položenou dlažbu. Asi po roce a půl se mi z přední části (podlaha je vylita až ven kde naní navazuje zámková dlažba) začala odlepovat dlažba.Nyní už je 1/3 dlažby garáže volná.je možno nějak zaizolovat přední (venkovní) část a znovu položit dlažbu.Děkuji

Pokud se pod místností nacházejí obytné prostory,je zbytečné zateplování.Je vhodné spíše mluvit o kročejové zábraně-izolaci proti prostupu hluku.Je zbytečné tedy bourat konstrukci stropu,použít jen desky z rockwool izolace,a zakrýt prostor sádrovláknitými deskami Rigidur.(na Google zadej heslo RIGIDUR)Tyto desky splňují protipožární,prostupové i pevnostní vlastnosti a umožňují další pokládky krytin,koberce,lina i dlažby.
JABRAKA

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat