Lepení dlažby

Dobrý den, na zhotovení podlahy balkonu jsem použil recyklované plastové desky a nepočítal jsem s tím, že bude problém s lepením dlažby. Poraďte jaké použít lepidlo? Jedná se o plochu cca 6 m2. Děkuji. A. Pálka

Odpovědi

Dobrý den, rád bych dal do koupelny na chalupě nové dlaždice kolem stěn. Stávající dlaždice se cca 40cm od podlahy dost rosí, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by nebyl problém přilepit na stěny novou vrstvu, event jaké lepidlo by bylo nejvhodnější. Děkuji, honza

Jak polozit dlazbu do kuchyne?Co se na to všechno potřebuje.A jaka stači řezačka.Dekuji za odpoved.

Je jedna možnost,jak¨to vyřešit.Na povrch plastové plochy nalep kontaktním lepidlem(buď chemoprenem,nebo spíše disperzním lepidlem) geotextilii.Až to pořádně zaschne,můžeš na to běžnou technikou nalepit obklady.Na okraj balkonu bych ještě přišrouboval okapničku z pozinku,nebo titanzinku aby se měly obklady o co opřít,kdyby měly tendenci sjíždět.
JABR
PS.
Mám ve Zlíně příbuzného Jar.Pálku,nemáš s ním něco společného?

dobry den budete mt trable i do budoucna protoze plast pacujediky poaci a vlivum s tim spojeny takze bude vam dlazba odpadavat jinak vesmes se pouziva chemopren a spary aby nepraskali pri vlivech tak se dava silikon protoze sparovaci hmota popraska a muzeteji vymect s pozdravem

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat