Díra v dlažbě

Dobrý den, na nově položenou dlažbu (hnědé barvy) mi velmi neštastně upadl šroubovák. Mám tam teď díru (bílou) cca 5x5 mm. Má prosím někdo nějaký nápad, jak to opravit. Napadá mě nějaký vosk na dlažbu, který by na to chytil a zamaskoval to, ale nevím, pod čím to hledat. Děkuji.

Odpovědi

Nejlepší je vyměnit dlažbu či obklad., dokonale vyškrábat spáru kolem dokola. Pak vtít kladivo a důlčík a rozbít dlaždici na malé střepy. ty pak pomocí špachtle vyndat. podklad vyčistit, vysát a pomocí silikonu nalepit dlaždici novou. Na tu pak 24h nestoupat. pak zaspárovat. Na opravu nepoužívejte Lepidlo na dlažbu, neb když ho nanesete v 2mm, tak i tak bude pak opravovaná dlaždice koukat.

Použij lepidlo lepox - epoxid, dá se do něj vmíchat trochu práškové barvy,ale stačilo by nastrouhat trošku tuhy z hnědé pastelky.Do trošky už namíchaného dvousložkového lepidla.Po obarvení vpravit směs do dirky a nechat do druhého dne zatvrdnout. JABR

...a v cem je problem vyseknout dlezdicku a nalepit novou....???

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat