těsnící lišta

zdravím tak máme nějakou dobu novou kuchyn a všiml jsem si u dřezu že se nadouvá hned mě došlo -voda- tak jsem ji sundal a hned co mě zarazilo že držák,do kterého se lišta nasouvá(zacvakává) je k desce přišroubován-tam by měl být snad jen silikon ne??? Asi kolem šroubku se tam tedy dostala voda-co s tím vůbec nevím-nechat pořádně vysušit ale hrbolku už se stejně nezbavím a přilepit na silikon----nebo zkusit to nahlasit jako reklamaci(zde právě nevím jestli to přivrtání je standartní postup) ale mě by too nikdy nenapadlo vrtat-ja bych daval pouze na silikon diky za rady

Odpovědi

....tak přivrtává se to asi fakt,protože jsem se díval na zbytek té lišty a už tam jsou otvory pro šroubky-ale určitě tam měl být ještě silikon,který u nás chybí.Ted řeším problém jak povolit dva šroubky nejvíc zasažené vodou(zarezlé) a nedostanu se do drážky šrubovákem chci lištu na nějaký čas shodit trochu to nechat vyschnout(ikdyž vypukliny už asi nezmizí)ale není to zas až tak moc-a potom pořádně přilepit silikonem

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat