Výběr pásové pily...

Jaké máte zkušenosti s pásovou pilou. Potřebujeme ji zakoupit pro rekonstrkuci venkovních dveří, strarých stolů atd. (na chatě) Chceme aby pila vydržela. Zde pročítám různé články https://www.ynaradi.cz/pomocnik-zvany-pasova-bruska kde se píše o excentrických nebo přímých... Co je lepší? Připlatit? Lidl? :-) Možná to zní hrozně obecně, ale není mi to vůbec jasné. Děkuji!

Odpovědi

Dobry den, pasova bruska.. co jsem ja amatersky pouzival, tak pasova bruska je rychlejsi, lze ji pevneji uchopit, pritlacit a je vhodnejsi na vetsi, nebo uzke dlouhe plochy. Excentricka se hodi doplnkove, hlavne do koutu - zde to sam resim rucne smirkl a hanol. Aktualne brousim drevo na lodi (mahagon) a zvazoval jsem koupi kvalitnejsiho naradi, ale vzhledem ke 4nasobnym cenam, jsem koupil Lidl pasovou brusku. Zanim nemam s ni moc nabrouseno. Jednu pasovou starsi B&D jsem uz odpalil - prehrivala se. Snad pri setrnejsim zachazeni vydrzi Lidl.
Díky za komentář ještě procházím recenze :-)

Dobry den, pasova bruska.. co jsem ja amatersky pouzival, tak pasova bruska je rychlejsi, lze ji pevneji uchopit, pritlacit a je vhodnejsi na vetsi, nebo uzke dlouhe plochy. Excentricka se hodi doplnkove, hlavne do koutu - zde to sam resim rucne smirkl a hanol. Aktualne brousim drevo na lodi (mahagon) a zvazoval jsem koupi kvalitnejsiho naradi, ale vzhledem ke 4nasobnym cenam, jsem koupil Lidl pasovou brusku. Zanim nemam s ni moc nabrouseno. Jednu pasovou starsi B&D jsem uz odpalil - prehrivala se. Snad pri setrnejsim zachazeni vydrzi Lidl.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat