Renovace starého nábytku

Dobrý den, zdědil jsem po strýci staré kožené křeslo a potřebovalo by celkovou opravu. Pokoušel jsem se sám, ale nedopadlo to dobře. Můžete mi poradit někoho, kdo by se na to zajel podívat a řekl mi, co a jak a popřípadě i opravil?

Odpovědi

Skvěle, to jsem potřeboval vědět. Díval jsem se včera na stránky a jsem rozhodnut napsat. Děkuju ještě jednou za typ.

Podobný problém, ale s autem, jsem řešil asi před dvěma měsíci. Prohledával jsem internet, abych našel někoho dobrého. Narazil jsem shodou okolností i na webové stránky této firmy a po přečtení recenzí tam dal auto a nelitoval jsem

Rozhodně ne, když se kouknete na jejich stránky, mají to tam všechno vypsané, jaké služby poskytují.

Děkuji za typ. A kdybych to chtěl i naimpregnovat a třeba i přebarvit, nebyl by s tím problém?

Jejich webové stránky jsou www.mistrkuze.cz. Jsou přehledné a najdete tam všechno, co potřebujete. Já k nim jezdím s autem, ale zaměřují se taky na nábytek.

Je mi to jasné, rozhodně budu rád za typy. Jsem ze Středních Čech, takže dojezdová vzdálenost.

Pěkný den, hodně záleží, odkud pocházíte. Protože někdo z Ostravy za Vámi nepojede do Prahy a naopak. Pokud budete chtít, mohu Vám poradit firmu v Praze, která je schopná za Vámi přijet v podstatě kamkoli v Čechách.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat