myčka AEG Elektrolux Favorit sensorlogic voda v myčce, voda mimo myčku

Dobrý den, mam mycku AEG Electrolux Favorit sensorlogic. Problem: po umyti nadobi, vse ok, se po case objevi v mycce voda. Napr.vcera pres den po mzti opet voda v mycce a v kuchyni na zemi -8l cca.....filtr byl mastny, tak jsem dal myci cyklus s cistici tabletou, ale dnes rano jsem prisel z prace (po12ti hodinach) a na zemi bylo cca 8l vody, v mycce dalsich cca 7l). Nyni jsem zastavil privod vody a zda se, ze vse v poradku. Co mam koupit za dil, uz me to s..e ? Dekuji, s pozdravem Jan Veteska

Odpovědi

Dobrý den, pane Vetesko, pravděpodobné jsou dvě možnosti. Buď je vadný napouštěcí ventil do myčky - stále natéká čistá voda – potom je nutné vyměnit napouštěcí ventil. Nebo do myčky teče voda z odpadní hadice a potom je problém s odpadem / připojením odpadu / zpětnou klapkou. Doporučili bychom Vám kontaktovat servis, neboť není možné takto na dálku jednoznačně identifikovat vadu. Přejeme hezký den, Electrolux.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat