PROSIM PORADTE

PROSIM POTREBUJI PORADIT MAM VYSOKE STROPY V BYTE JE TO CIHLOVY BARAK A JE TU STRASNE VSE SLYSET TO JE PRIMO KATASTROFA A JESTE K TOMU NADEMNOU V BYTE SE SCHAZI PARTIČKA KTERA SI OTEVRE OKNO KLIDNE I PO PULNOCI VYHULUJI SI TRAVIČKU HULAKAJI A O TOM CO SE DEJE S MYM STROPEM ANI NEMLUVIM . JE TO HRUZA A PROTO JSEM SE ROZHODLA ,ZE BYCH NA STROP PRILEPILA POLYSTYREN A NEBO JESTLI BY MI NEKDO PORADIL,JAK SE LEVNE A ASPON TROCHU KVALITNE ZBAVIT VECNEHO DUNĚNI A DUPANI NADEMNOU PROSIM. DEKUJI PREDM VSEM KUTILUM P.L

Odpovědi

Polystyrén určitě trochu pomůže. Jinak je dostupný systém předstěny ze sádrokartonu, ve kterém je vložena protihluková izolace. Pokud tomu nerozumíte, je nejlépe to svěřit firmě nebo zručnému kutilovi. Důležité je zabránit přenosu hluku přes postavenou konstrukci. Návody na realizaci najdete i na youtube.cz

Zdravím, jak jste to vyřešila? Máme děti ve starém domě a docela hodně dupou když běhají tak mám strach že tím obtěžujeme sousedy... covám pomohlo abyste tne hluk slyšela méně?

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat