Elektřina - plyn

Umíte číst vyúčtování za energie? Orientujete se v té spoustě čísel? Víte co znamená pojem distributor a co dodavatel? Co je to,silová energie? Kolik % z celkové částky platíte distributorovi a kolik dodavateli? Víte, že u elektřiny můžete svou volbou ovlivnit cca 40 % a u plynu cca 70 % z vaší celkové platby. Víte že u aukcí většinou podepisujete 2 na sobě nezávislé smlouvy? Velmi rád vám odpovím na vaše dotazy a to včetně vysvětlení jak a co číst ve vyúčtování za energie.

Odpovědi

Dobry den, konci mi smlouva u Bohemia Energy, se kterymi nejsem moc spokojen (arogantni jednani zamestancu po telefonu, pokutovani za kazdou drobnost atd.) Kamarad mi doporucil https://www.epet.cz/ ale ma tahle firma nic nerika, mate s ni nekdo zkusennost? Pripadne muzu poprosit o typ na jine poskytovatele pro Prahu 10? (elektrina pouze na sviceni, zasuvky a troubu) Diky
Zdravím. Zminovany Epet jsem mel a ten bych Ti teda urcite nedoporucil. Radne jsem ukoncil smlouvu pred jejim vyprsenim a po 3 mesicich mi prisla pokuta 5 000 Kc za poruseni dodatku smlouvy, ktery jsem ani nikdy nevidel, takze tam radsi ne. V Praze 10 vam energii zaridi jakykoliv poskytovatel, ne? Ja se akorat stehuju do noveho, takze brzy budu resit, kde jsou ted nejvyhodnejsi nabidky a co mi kdo jako novemu zakaznikovi nabidne i s ohledem na soucasne zdrazovani. Tchyne s pritelem maji prave Bohemia Energy, tak i o nich jsem uvazoval, ceny maji pry slusny a za ty leta, co tam uz jsou, jim pry nekolikrat nabidli lepsi ceny a s jednanim nikdy nemeli problem, tak uvidim.. Musim se na to podivat.

Dobry den, konci mi smlouva u Bohemia Energy, se kterymi nejsem moc spokojen (arogantni jednani zamestancu po telefonu, pokutovani za kazdou drobnost atd.) Kamarad mi doporucil https://www.epet.cz/ ale ma tahle firma nic nerika, mate s ni nekdo zkusennost? Pripadne muzu poprosit o typ na jine poskytovatele pro Prahu 10? (elektrina pouze na sviceni, zasuvky a troubu) Diky

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat