Rekonstrukce apod.

Dotazy,náměty aj.

Odpovědi

Andrea Roubalová: za jak dlouho po schýlení uvěru jste se dostali k financím a mohli rekonstruovat

videl jsem ted na ne reklamu a prý je to nejlepší úrok na rthu. Uvěru se sice bojím, ale asi není jiná možnost

řešili jsme to přes Modrou pyramidu, tam jsme si na rekonstrukci pujčili

mužu vědět kde sis pujčoval na tu rekonstrukci? Je to nějaký speciální uvěr?

no my si to počítali sami, oběhali jsme obchody, zedníky, sami si to cca počítali, něco bylo na objednávku, něco jsem si dělal sám, taky jsem to řešil úvěrem a do pujčené částky jsem se vlezl. Dokonce mi ještě 10tis zbylo, které jsem využil na zaslouženou dovolenou

no my si to počítali sami, oběhali jsme obchody, zedníky, sami si to cca počítali, něco bylo na objednávku, něco jsem si dělal sám, taky jsem to řešil úvěrem a do pujčené částky jsem se vlezl. Dokonce mi ještě 10tis zbylo, které jsem využil na zaslouženou dovolenou

vypadá to krásně. Taky nás to čeká. Na kolik vás ta rekonstrukce vyšla? Budeme ji totiš řešit úvěrem od Modre pyramidy a nevíme kolik si pujčit. Bojím se že si vezmeme málo, nebo na druhou stranu zase moc.

My máme podobný interiér a manžel přišel na to si pořídit biokrb. Chtěli bychom ho asi pověsit, ale moc se v nich nevyznáme. Vyzná se někdo tady prosím? Myslím že jsme si tak jako nacílili na pár biokrbů odsaď - https://www.levnekrby.cz/biokrby/ - kupoval už tady někdo něco?

Podělte se o svoji rekontrukci,návrh interiéru a věci s tím spojené.

IMG_20170514_115910

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat