zateplení pochozí půdy

Zdravím, rád bych poslal do diskuse téma zateplení pochozí půdy. Rekonstruuji starší RD, nyní jsem ve fázi, že klasické půdovky, záklop a veškerý nepořádek mezi tím je vyčištěn, dřevo je ošetřené Bochemitem (2 vrstvy). Viz foto. Nyní bych rád přistoupil k zateplení stropu na podlaze půdy. Můj plán je: 1) přímo na prkna vložit tenký mirelon (jsou tam místy ohnuté hřebíky, které drží rákosovou omítku stropu pod tím, tak aby se mi nepoškodila parotěska) 2) parotěsná folie (dokonale připojená a napnutá lištami na trámy (kleštiny), nejde přes trámy) 2) minerální vata (Asi ISOVER domo plus, do výše trámů, tzn. cca 15 cm) 2) křížem přes trámy udělat rošt ve výšce dalších cca 13 cm s rozestupy cca 50 cm 3) jednotlivá pole vyplnit opět minerální vatou křížem 4) nechat cca 4 cm mezeru 5) zakopit OSB deskami, po obvodu půdy nechat pár cm na odvětrání případné vody Je někde chyba? Udělali byste to někdo jinak? díky za vaše zkušenosti, Matej

Odpovědi

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat