Zastřešení bazénu jaké?

Ahoj, vzhledem k chladnějšímu létu jsme se rozhodli, že s manželkou zaivestujeme a pořídíme si zastřešení našeho staršího bazénu. Máte zkušenosti s nějakou firmou v okolí Brna za solidní cenu? Co třeba toto http://alupo.cz/akcni-nabidka.html nabízí základ v akci za 43 tis. Nebo raději jít do známějšího výrobce?

Odpovědi

Ahoj máte někdo tip na zastřešení za desítky tisíc, nejlepe tak do 70, aby to nebylo nakonec dražší než samozný bazén. Firem je spousta, ale většina nemá ceníky na stránkách, tak než začnu obepisovat jestli nevíte?
Dobrý den, jak jsem psala, máme od www.zastresenilevne.cz a cenově nás to vyšlo na cca 72 tisíc i s dveřma a dopravou. Záleží jak máte velký bazén, ale cenově si myslím že se vlezete.
Zdravím, díky za típ.

Ahoj máte někdo tip na zastřešení za desítky tisíc, nejlepe tak do 70, aby to nebylo nakonec dražší než samozný bazén. Firem je spousta, ale většina nemá ceníky na stránkách, tak než začnu obepisovat jestli nevíte?
Dobrý den, jak jsem psala, máme od www.zastresenilevne.cz a cenově nás to vyšlo na cca 72 tisíc i s dveřma a dopravou. Záleží jak máte velký bazén, ale cenově si myslím že se vlezete.

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s firmou Gluc pbs (zastresenilevne.cz)?
Dobrý den, máme od nich střechu a vše je v pohodě. Objednali jsme přes e-shop, pak nám hned volali a za měsíc nám to dovezli. Za mě v pohodě, záleží jakou máte představu. :)

Ahoj máte někdo tip na zastřešení za desítky tisíc, nejlepe tak do 70, aby to nebylo nakonec dražší než samozný bazén. Firem je spousta, ale většina nemá ceníky na stránkách, tak než začnu obepisovat jestli nevíte?

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s firmou Gluc pbs (zastresenilevne.cz)?

Taky mám Albixon. Prodávali v akci se slevou jakési vystavené exponáty, nakonec se ukázalo, že je to opravdu historické z doby, kdy byli ještě Albion. Takže stáří na zastřešení je znát. Pozor na podobné podvůdky, jinak proti Albixonu nic nemám. Jistě i Mountfield a další firmy nabídnou také zajímavé. Jediný problém je vždy pořizovací cena v řádech několika desítek tisíc, často i pár stovek, ale pak už ničeho nelitujete. To noční koupání, koupání ve slejváku, nevystydnutí vody přes noc, žádné listí, brouci, sajrajt, ... to ničím nenahradíte. Tam v tom vašem okolí máte největší předváděcí centrum na zastřešení, určitě se tam prezentuje hafo firem.

To zastřešení je určitě velká výhoda.

typ máme albixon-casablanka

A jaký typ?

Píšu sice pozdeji, ale my jsme si letos nechávali taky delat zastresení a ikdyz prselo, voda byla pekne tepla. Navíc je porád cistá voda, nelítá do ni smetí. Dívali jsme se na více firem,ale nejvíce se nám pozdával Albixon, proto jsme si je vybrali.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat