kdo mi poradí ?

dcera koupila chalupu od realitky.Díky hypotéce si musela objednat znalce na odhad a také ho zaplatit.Realitka neplnila své povinnosti, neudělala ani vklad do katastru, ačkoliv to bylo v kupní smlově.Znalec udělal odhad na 90 000 , ačkoliv se objevily skryté zavady a to, že padají stropy.Když se podívám na on.line, výpisy z parcel a nemovitostí, tak zde vidím jasné podvody.Pokud jste někdo, kdo se zabýváte odhady, případně advokacií,jsem ochotna postoupit veškeré doklady i za úplatu. děkuji, odpovězte mi prosím na e-mail. Uvítala bych znalce, nebo právníka z okr. Strakonice. Děkuji a děkuji i za případné doporučení.

Odpovědi

. user avatar Jan

Ahoj, máš pořádnou smlouvu s realitkou?Tam by měli být přímo podmínky co přesně musí udělat realitka a kdy. My jsme nedávno také kupovali byt odsud , není to přímo realitka ale sdružuje jejich nabídky na netu. No a pak od realitky byla pořádná smlouva to je základ, jinak bych to dal právníkovi, za pár stovek ti řekne co s tím, za to ti to určitě stojí. Hodně štěstí

Prosím o radu,zrušila jsem dveře a celý rám v panelovém bytě. Chtěla bych tam mít oblouk,jak na to abych to zvládla sama, poradte.Posílám přílohu-je to ted opticky vysoké a zcela otevřené. Co dál? Děkuji za radu.Ina

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat