předokenní rolety a plastová okna

Mám prosbu, měl jsem na starých dřevěných oknech předokenní rolety. Při výměně nových plastových oken jsem tyto rolety sundal a nepoužíval. Po třech letech si však manželka vzpomněla, že by chtěla předokenní rolety namontovat. Chtěl bych na nová plastová okna použít rolety, které jsem měl na starých dřevěných oknech, protože rozměrově samozřejmě souhlasí, ale nevím jakým způsobem roletu k plastovému oknu přichytit. U starých dřevěných oken byla vodící lišta rolety přichycena šrouby k rámu okna a vodící provázek byl provlečen z bubnu rolety dírou v horní části rámu okna. Může mi prosím někdo poradit, jakým způsobem roletu, resp. vodící lištu na plastové okno přichytit a protáhnout provázek z bubnu přes okno? Děkuji.

Odpovědi

taky nám dělali venkovní rolety a byla jsem překvapená přístupem, rychlosti instalace a cenou. Za mne velká spokojenost

Máme doma žaluzie od firmy Kružík, udělali nás super cenu a montáž proběhla bez problémů. Určitě bych si na nový okna nedávala starý žaluzie.

Jak to dopadlo? Taky právě uvažujeme, jestli dát na nový okna starý, nebo radši pořídit nový.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat