Vlhkost kolem hřebíků ze střechy

Dobrý den, mám problém se střechou. Koupili jsme starší dům, střecha plech pozink. Střecha je pěkná, žádné díry ani viditelná rez. Pouze barva by chtěla už nahodit nová, protože místy slézá. Nicméně objevili se s tajícím sněhem na střeše problémy. Kolem hřebíků se na spodním bednění objevuje vlhkost. Zkoušel jsem to vyfotit. Jelikož chceme dávat zateplení, chci se zeptat, co se s tím dá dělat? Žádný klempíř nechce v tomhle počasí na střechu vlézt. Tak počkám na lepší počasí. Ale jak to opravit? Kdybych to mohl zvládnout sám, tak bych to tak rád udělal. Napadlo mě nějaký tmel, jestli na to je? Nebo se to jen zapatlává barvou? Nebo je chyba ještě někde jinde? Je fakt, že hřebíky jsou místy už povolené v plechu. Ale nezdá se mi, že zase na tolika místech, je to skoro na všech místech... Každopádně jestli na to něco je, lze to použít i v tomto počasí/teplotách?

Odpovědi

No to je jasné ,ked hovoríte že hrebíky jsou povoleny .Bolo by dobré každý hrebík dorazit aokolo hlavičky zasilikonovat ,odporúčam SIKAFLEX-11FC je možnosť výberu šedá,hnedá,bílá,a na takto upravené natlačiť takzvaný krycí klobouček ,také možno vybrat pozinkovaný hliníkový medený alebo aj barvený,ten sa natlačí tak aby trocha silikonu vyliezlo spod neho kúpite v klempírství a ešte by som pridal cca na každý metr čtvereční 4 kusy samorezné vruty s gumovou podložkou na plechvé krytiny majú 6-ti hran na 8 -mičku alebo 10-nu nástrčný klúč a tiež sika+klobúčik najlepšie robiť v lete za sucha a samozrejme očistit od farby a hrdze sika je na to najlepšia Práca to neni težká ale piplavá mnoho úspechu PETER

Někde je to ale více tak, že kruh kolem hřebíku je i v průměru dvacet centimetrů a na dotek je to opravdu mokré.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat