dřevostavby(rámová konstrukce+OSB)

Chtěl bych se zeptat jestli je někdo ochoten se podělit o zkušenosti s dřevostavbou rámové konstrukce (moje představa je vybetonovat patky na ně postavit rám který se z venku i zevnitř obloží OSB deskami a mezi se zateplý vatou typu orsil)uvítám zkušenosti typu:jakou tlouštku steny,způsob stavby rámu,izolace,podlaha a pod......nebo odkaz na stránky s rady tipy a triky..předem moc díky...

Odpovědi

Při plánování našeho nového baráčku nás taky zaujala dřevostavba na klíč, a naše volba padla na Mrštného. Jsou to profesionálové, netrvalo to ani moc dlouho a nám se teď bydlí krásně :).

koukám na diskuzi, skuste mrknout na firmu KAPTATA , jelikož se mi hrozně líbí jejich práce dřevostaveb na jejich web stránkách.

Hledáte-li zdravé a levné bydlení pro mladé tak jste na správné adrese. Realizujeme rostoucí roustoucí rodiné dřevostavby z kvalitních dřevěných hranolů. Dokážeme široký záběr dřevostaveb od projekce až po realizaci. více se dozvíte na http://www.drevostavby-projekty-praha.cz

Zdravím, objevil jsem celkem zajímavý portál o dřevostavbách www.drevostavitel.cz . Mají tam i přímo články o velkoplošných materiálech, snad Vám to pomůže.

mam na zahrade prenosny dom radi by sme ho podmurovaly , obyli drevennou konstrukciov a nasledne zateplily sklenou vatou navrch chcem pouzit drevostiepkove platne. poradi niekto ake rozmery hranolov pouzit ake materialy pripadne posle nejaky navod ako na to? dakujem

tak jsem stavěl...

Paní Trojanová, zkuste ICQ 55180641, skype: milancukrar

Dobrý den,
taky bych se ráda dozvěděla pár typů nebo rad jak pracovat s osb deskami,jak na konstrukci na kterou se přidělávají.Atd. budu vděčná za vše
Díky Trojanová

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat