Nefunkční ústřední topení

Dobrý den, prosím kohokoliv o radu. Spustili jsme v bytě ústřední topení, podlahové topení funguje, trubky od země k radiátorům jsou horké, avšak radiátory studené i když jsou puštěné na max.Před spuštěním jsem všechny radiátory odvzdušnil povolením ventilu. Ze všech radiátorů šla rovnou voda, pro jistotu jsem upustil z každého asi dvě deci. I tak však topení "netopí" :((( Prosím vzhledem k zimě o rychlou radu a pomoc. velice děkuji, Kos

Odpovědi

Bydlím ve druhém podlaží paneláku 30 let. Po všechna léta jsem mněla horké stoupačky a topení jsem si pustila když byla potřeba. Letos jsou trubky studené. \\topenáři tvrdí, že pokud některý z bytů má vypnuty radiátory-teda netopí, že budou stoupačky studené. Je to pravda? Kotelna je centrální pro celé sídliště. Děkuji za radu.

Ahoj,

přemýšlíme o podlahovém vytápění ale není nám jasná jedna věc, je možné jej instalovat pouze do jednoho pokoje v bytě?


Děkuji

Bydlím v paneláku a topíme ústř.topením. Topení spouštíme ventilem od 1-5. Topení reaguje až na stupeň 3 - 5, 1-2 je studené. Poraďte co s tím, někdy je potřeba jen zavlažit a ne zrovna topit. Topení je odvzduštěné.

Udělal jsem si na chatě ústřední topení svépomocí. Topení funguje , ale radiátory v patře nemají odvzdušnění. Jsou to starší radiátory z paneláku.Potřebuji poradit jak to udělat abych nemusel dávat nové radiátory. Děkuji

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat