podlahové topení, jak na to?

Dobrý den, rekonstrujuji podlahy a chci do nich zakomponovat podlahové topení. Teď je na řadě koupelna, jako první. Nevíte jak na to? Zatím je tam jen struska. Na ní chci nalít hrubší beton, co pak? Polystyren, na ní aluminiovou folii, na ní trubku pro podlahové topení, připevnit sponami do polystyrenu, zalít zase betonem nebo ěnjakou stěrkou? Pak už jen rovnou dlažba nebo plovoučky? Případně jak vůbec na to topení? Když koupim tu trubku pro topení se sponami, co ještě budu potřebovat? Jde to napojit hned, nebo mám nechat zatím i radiátor a až bude výměna hotová v celém domě, až pak ho zapojit? Koupelnu dělám teď a zbytek asi až na jaře. Díky za info :-)

Odpovědi

Mám dotaz kdo může poradit. Při položeném podlahovém topení /myšleno desky a teplovodní potrubí / se vršek zaleje tzv. betonovou pochozí vrstvou. zedníci mi do této vrstvy mazaniny chtějí vkládat botonážní železnou výztuž tzv karisítě. Já se bráním s tím, že železo se jinak roztahuje jak beton a že ta deska bude praskat. I když u stěn bude dilatační spára. Oni tvrdí, že to nevadí, že se to tak dělá a že už to takhle v několika domech dělali. Přitom do základové desky jsme již tyto sítě dávali. Má s tím někdo zkušenost??? Děkuji za radu. Vašek.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat