Klima váza

Prosím o sdělení, kde se koupí klima váza pro pěstování orchidejí bez substrátu. Tato novinka mě zaujala, ale nebylo sděleno, kde se tyto vázy dají zakoupit. Děkuji Eva Dašková

Odpovědi

Vázu mám, ale chybi mi odvaha ty orchideje v tom začit pěstovat.To dřevěne uhlí které se do vázy má dát, to je nějaké specialní pro rostliny nebo i to co používáme na grilováni.Děkuji Miluše

Kde mohu koupit kelímky na orchideje,nemohu je sehnat. Děkuji za radu

nevím si rady, proč se stále objevuje na kořenech orchidejí v klimavázách plísně.

A co vlastně má být v té klimaváze? Teda krom orchidejí
:-)
Dřevěné uhlí a voda? Jak moc čeho?

Chtěla bych se Vás prosím zeptat, jak hnojit orchideje v klimaváze, popřípadě jaké hnojivo použít. Děkuji

Dobrý den, prosím o radu jsem již z toho zoufalá.Klimavázu jsem si zakoupila z toho důvodu že se mi nedařilo udržovat vykvetlé orchideje a posléze aby mi vykvetly.Z toho důvodu jsem doufala že mi klima váza pomůže.Zakoupila jsem proto v hydroponii.cz klimavázu - cylindrickou, vyndala kořeny z hlíny a dala je do vázy společně s 3 cm vody plus černým uhlím. Bohužel mi ted orchidej začíná odcházet(žluté listy). Nevím si rady čím to je? Není to špatný tvar vázy? Měla bych vyměnit? Něco dělám špatně?Díky za radu

Ruční výroba klimaváz, cena 700kč.

podobné vázy mají i v IKee

Dobrý den, tak cena klima vázy mě docela šokovala. Nevíte, kde by se daly sehnat ty průhledné kelímky co se v nich orchideje přímo prodávají? V Hornbachu jsem objevila průhledné plastové květináče, ale ty se nevejdou do keramických obalů. Díky za tipy.

Prodám klimavázy za 500,- kus.

První Předchozí 1 2 3 Poslední

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat