Rychlý živý plot

Dobrý den, také chceme osázet kolem dvorku nějaké tůje, nebo nějaký jiný živý plot, ale chci aby to bylo co nejrychleji, nemužu se na sousedovic stěnu vůbec dívat. Co mi poradíte nejlépe vysadit?

Odpovědi

Zdravím, no já bych zvolila pokud možno tůje, habr není špatný ale tůje vypadá řekla bych lépe. Ale nebylo by lepší nakouknout na domy které jsou nyní "IN"? Také hledám inspiraci a čerpám ze zajímavých námětů, navíc jsem tímto hledáním vyřešila i podnájem. Hodně štěstí a správné rozhodnutí :-) https://www.eurobydleni.cz/search-form/

Dobrý den, chtěl bych živý plot z habru. Půda je hodně mokrá, taková mazlavá. Má šanci habr o přežití ?

Dobrý den, chtěli bychom zastínit terasu rod.domku pěkným listnatým stromem. Nevelká jižní zahrada za domem (400m2) je orientovaná na jih, půda je jílovitá s malou navážkou. Potřebovali bychom větší přírůstky, abychom se zastínění dočkali. Děkuji za radu

Dobry den, jak rozmistit sazenice na zivy plot-TAXUS MEDIA"Hicksii" o delce cca 19m a jaka ma byt vzdalenost od plotu souseda? Dekuji za odpoved.

Dobrý den , moc vás prosím, ráda bch se vás zeptala, jestli
Turkestánský brest v zimě opadává nebo je stále zelený? Předem moc děkuji z aodpověď. Spozdravem Jana

Nejrychlejší rostlinou je opletka.

Zazracny rychlo rostuci zivy plot je ulmus pumila, turkestansky brest.
najdete na sdrese zazracny-plot.cz

Dobry den,prosim o radu,jakou rostlinu pouzit na vysadbu ziveho plotu.Jsem z vysociny a prala bych si nejaky rychleji rostouci.Dekuji Eliska.

Dobrý den, chci si vysázet živý plot, vysázený ve dvou řadách, cca 30cm od sebe, řady také asi 30cm od sebe a posunuté tak, aby stromky nebyly v zákrytu. Do venkovní řady chci použít pouze habr, ale do řady, která bude směrem do vnitř do zahrady chci použít jiné stromky. Poradíte mi, jaké? Aby to nebylo pouze zelené, jednotvárné. Ale aby se daly obě řady zastříhávat najednou. Takže i jednoduché na údržbu. Pěkný barevný plot...

Cupressocyparis leylandii je najrychlejsie rastucim ihlicnanom vhodnym na zivy plot .Rastie 70-100 cm za rok.

První Předchozí 1 2 Poslední

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat