kachlová kamna

Mám kachle ze starých kachlových kamen a chtěla bych z nich postavit nová kachlová kamna.Kdo mi poradí jak na to a nebo na koho se obrátit.Děkuji

Odpovědi

Podařilo se někomu postavit kachlová kamna či nikoliv?

Dobrý den, nemáte prosím někdo plány od pana Hrubého? Mám načtenou literaturu, chtěl bych porovnat s praxí a vrhnout se do realizace, každá informace k nezaplacení. Děkuji mnohokrát

Dobrý den, mohl byste mi, prosím, poslat plánek na stavbu krbových kamen? Děkuji Moravanská

Dobrý den, zachytil jsem až nyní, že se pane Hrubý dne 08.07.2011 zmiňujete o tom , že máte plánky na stavbu kachlových kamen, prísím Vás o jejich zaslání. Děkuji mnohokrát Vladimír Georgiev

Dodrý den,mám stará kachlová kamna ,pec,chci se zeptat jestli se dají rozebra a prodat někomu kdo by si je zase sestavil. Jsou plně funkční i trouba,samozřejmě něco je potřeba zrenovovat.Děkuji M.Beneš

Dobrý den pane Hrubý, již delší dobu uvažuji na chalupě o vybudování nových kachlových kamen na místě zbouraných od posledního majitele. Prosím o zaslání plánů na stavbu.Děkuji.

bobry den pane hruby mohl bych vás poprosit o zaslani planku na krbovi kamna děkuji gabor

Rád bych si opravil kachlové kamna(hýbou se některé díly)Jaká hmota je vhodná na spojení kachlí?Děkuji za radu

Dobrý den, bylo by možné ještě zaslat plány na stavbu kachlových kamen? Děkuji za odpověď Petránová

Ahoj,mám plánky na stavbu kachlových kamen.napiš,pošlu kopie.

První Předchozí 1 2 Poslední

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat