Krb +Udírna

Zdravím všechny vím že to toto téma už je tu několikrát omýlané, ale i přesto chci poprosit někoho kdo mi zaslal plány fotogalerie odkazy jak postavit krásný krb s udírnou

Odpovědi

Dobrý den Tondo, taky se letos chystám na něco podobného. Materiál stejný jako vy - cihly z bouračky ( už z nich mám postavený plot ). Mohl by jste mi poskytnout nějaké další informace nebo fotky ze stavby vašeho díla ? hlavně mně zajímá vnitřní konstrukce udírny, abych něco nepodcenil, aby fungovala... díky moc.

Dobrý den Tondo šlo by prosím poslad Vaši fotodokumentaci k Vaší pěkné udírně?Pokud ano bylo by možno i nějaký načrt plaáku s rozměry? Děkuji s pozdravem Petr Tuma

Nádherná práce,prosím zašlete mi také co njevíce fotek nebo i nějaký nákres pokud máte,díky moc,chi se pustit do toho samého,děkuji mnohokrát.F.

Dobrý den Tondo, chtěl bych Vás poprosit jestli by jste mi nezaslal fotky z výroby krbu tak jak ve svém příspěvku nabízíte. Předem děkuji a přeji hezký den. Karel

Dobrý den,přemýšlíme o stavbě krbu a ten Váš se nám moc líbí,prosím o zaslání Vámi nabízených dalších fotografií,případně návod,děkuji moc Jitka

Milí přátelé,jsem začínající kutil a chci si pod pergolou postavit gril s topeništěm , ale rád bych topením i udil uzeniny . Obdivuji vaši stavbu ,krb s udírnou. Chtěl bych si postavit také něco takového a prosil bych autora stavby pokud by to šlo o zaslání fotografií stavby od prvopočátku. Roman

Dobrý den,viděla jsem vaše fota,vypadají dost dobře,jestli můžete nějaké fotečky ještě přeposlat,budu moc ráda.Dík,Dana

Tady je na ukázku mé dílo, co jsem stavil loni na podzim. Mám to nafoceno od prvopočátku, tak kdyby měl někdo zájem, nené problém poslat fotky. Materiál je ze staré bouračky = zdarma. Stavba není žádná věda, chce to jen trochu odvahy a hlavně začít, pak už to jde samo ;o) Udírna udí perfektně, tak je propracovaná a na krbu velice nic nevymyslíte...

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat