Motorová pila Husqvarna 455 Rancher

Prosim poradte,mam novou Husqvarnu 455 rancher.Ma rychlo upinani listy a napinani retezu.Pri praci se dost casto lista povoli kvuli tomu,ze se hvezdickova maticka na napinani retezu zacne vibracemi povolovat a tim sklouzava lista a retez se hodne provesi.Pri reklamaci mi rekli,ze musim rychloupinaci vyklopnou plastovou matku vice utahovat,ale ja ji utahuji takrka na krev.Dokud se bude maticka nap.retezu povolovatnemuze prece jedna hlavni matka na liste listu v posunu udrzet.Mel jste nekdo podobny problem?Mam ji vratit?Podle prodejcu je vse v poradku.Dekuji Standa

Odpovědi

Kvalitní pily a brusné koutoče, aj. seženete za výhodné ceny na http://www.nortonclipper.cz/ Určitě s jejich nákupem neprohloupíte.

Prosim poradte,na pile mi amortizaci odeslo startovaci silikonove ozubene kolecko a neni moznost ho nikde zakoupit.Kdyz jsem zavolal do jednoho servisu tak mi rekli ze mi to obednaji,ale i z celym kryten coz se mi zda jako nesmysl.Vite li o nekom kdo tohle dela nebo vyrabi nejlepe z kovu,prosim kontaktujte mě na muj mail.Dekuji predem ZDENEK

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat