motorová pila GRIZZLY BKS 35-14

Prosím, umí mi někdo poradit jaký olej + benzín použít a v jakém poměru.

Odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se optat,do benzínové nádržky vedou dvě palivové hadičky,na která ná být palivový filtr,na té,co vede přímo na karburátor,či na té,co vede k benzínové pumpě jedná se o motorovou pilu Grizzly BKS 38-14

Potreboval bych poradit kde muzu zakoupit cerpadlo na motorovou pilu Bks 40

dobry den potreboval bych poradit, kde bych mohl zakoupit pasek brzdy kompletni na motorovou pilu BKS 40, dekuji za pripadnou radu

Asi po 4 hodinách prevádzky mi prestalo mazanie lišty.Prosím vie niekto poradiť?

Prosím o radu, kde prodávají náhradní díly na motorovou pilu GRIZZLY BKS 35-14. Jedná se konkrétně o umělohmotnou (asi) přírubu, kde je uchycen bovden s lankem ke plynu.

Takže olej na mazaní řetězu se dá použít normalní řepkovej nebo jaký koliv jiný,třeba vijety olej z auta rostliné oleje motorové oleje. (při použití vyjetého motorového oleje je třeba kontrolovat stav mazacích trisek před kždým použitím, ale nikdy jsem s tim problém neměl) plivova směs se micha v poměru 1:35 - 40.
olej do benzínu jaký koliv olej pro vysoko otáčkové dvou taktní motry např. Castrol Garden Synthetic 2 T

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat