Dekorační kamínky do zahrady

Prosím poraďte, kde sehnat dekorační kamínky hnědé nebo jiné tmavé barvy. Chtěla bych jimi nahradit mulčovačí kůru. Měly by být asi tak velikosti kačírku. Díky Dáša

Odpovědi

Nekupuji, beru z výletů a z přírody jaké se mi líbí.

My jsme všechny oblázky co máme doma vlastnoručně nasbírali u přehrady, postupně několik 1000ks, a pak pořádně vystříkali a ručně ukládali, to byste měli vidět jak si nyní děti váží tuto část zahrady.

. user avatar Jan

Pořídil jsem je v době kdy jsme neměli psa a pes mi nyní na ně chodí, čekám na okamžik ,kdy už nic mít nebudu, jinak to vypadá moc dobře.

Dobrý den, jsem taky na kamínky ujetá a sháněla jsem je opravdu dlouho. Buď mají všude jen velké balvany a nebo už přímo drť na vysypávání cestiček. Byl to opravdu mor. Občas mi někdo přivezl nějaké drobné oblázky od moře, ale to nestačilo. A pak jsem byla na návštěvě u známé a ta měla krásnou japonskou zahradu plnou malých oblázků. Bylo to nádherné a já se okamžitě zamilovala. Ptala jsem se jí, kde to všechno sehnala a poradila mi formu Natural Stone. A teď už mám krásnou zahradu plnou kamínků i já :)

parchanti debilove curaci kurvy

Kamínky v zahradě jsem použil a velice jsem spokojen,téměř minimální údržba a výsledek stojí za to.

Pro náhradu mulčovací kůry používám drcenou lávu v hnědé brave, nebo pemzu, v barvě šedé. Je je to porezní přírodní materiál, který zadržuje vlhkost, takže i v horkých dnech vytváří příjemné mikroklima pro rostliny.Materiál se osvědčil i při stavbě skalke, jako obyspový materiál při úpravách květináčů a zahradních nádob. Je vhodný jako drenážní vrstva při pěstování cibulovin a choulostivých rosltin na přemokření. Láva je oblíbeným materiálem pro pěstitelé kaktusů a sukulentů, POužití v zahradě jako dekorace i při pěstování rosltin je všestranné, mohu jen doporučit. GAsha

ahoj byla jsem v Hornbachu na Ruzyni v Praze nevím odkud jsi ale tam měli takový výběr že jsem nevěděla jaky až budeš mít hotovo můžeš poslat snímeček ráda se pokochám .měj se hezky ahoj katka

Pískovna v Žiznikově není daleko, tak se tam zajedu podívat.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat