Digestoř - vývod nad střechu

Dobrý den, v domku jsme nainstalovali (tedy odborníci) digestoř, zdálo se mi, že je dost hlučná a málo, resp téměř vůbec nesaje. Přijel servis, chyba je prý na střeše - pokrývači dali klobouček, který se údajně dává na odpady apod. Vzduch z digestoře vyletí nahoru, klobouček má úzké štěrbiny, takže se vzduch neprotáhne a letí zpět... můžete mi, prosím, poradit, co namontovat nad střechu? Průměr trubky 125, cestou jsou jen 2 45°kolena... místo kloboučku tam něco potřebujeme, z trubky není vyveden odpad, takže by voda vylítla přímo do hrnce :(. Pokrývači neví... Předem díky za radu

Odpovědi

Ahoj, mrkni na tyto stránky https://www.faber-eshop.cz/ Zn. Faber jsou velmi kvalitní digestoře, tiché, cenově dostupné. Pokud si sama nebudeš schopna vybrat, tak jim zavolej a domluv se přímo s nimi, oni ti poradí…

Dobrý den, prosím o doporučení značky digestoře, která je opravdu kvalitní. Moje priorita je cena do 5000,-Kč, perfektní výkon odsávání a co možná nejtišší. Děkuji moc!

1- nutno spočítat výkon odsavače na vaši velikost kuchyně(existuje jednoduchý vzoreček)a zjistíte jestli ta vaše digestoř je vhodná do vaší kuchyně 2- na odtahovém potrubí které jde na střechu musí být vsunut tzv.lapač kondenzátu-aby vám kondenzovaná voda netekla zpátky do odsavače-koroduje... 3- zvýšená hlučnost se dá vyřešit spec.digestoří která má motor mimo vlastní tělo digestoře-ale pozor je to dost drahé

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat