Porucha myčky ARDO DW 60 S

Dobrý den,máme problém s myčkou. Po zapnutí mycího programu se v určité fázi myčka jako by zasekne,hučí a hlasí chybu programu č.4 ikdyž myju na jiném.Po vypnutí hučí pořád,musím vypnout ze zásuvky.Po cca 2 dnech kdy myčku nezapnu se vzpamatuje.Stalo se mi to už po několikáté a nevím co s tím.Jestli máte někdo stejnou zkušensot prosím poraďte.Jinak to vypadá na servis.Díky

Odpovědi

Dobrý den, dal by se někde sehnat náhradní (za již zkorodovaný) spodní koš na nádobí do myčky AEG Favorit 6060 - popř. nějaký, který je s tímto \\\"kompatibilní\\\"? Děkuji.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde seženu spodní koš do myčky, který mám zkorodovaný, nebo podobný typ od jiného výrobce. Děkuji.

porucha myčky ardo ls 9212b-2 myčky ARDO LS 9212b-2 myčka nedokončí navolené programy (pouze č.1) nadobi je studené.Podle mně je vadné topné těleso,nebo snímač teploty,který program nepustí dál. Dá se někide sehnat el.schéma a časový průběh probihajících činnosti? Děkuji i za částečnou odpověď. Zdraví všechny kutily Tomáš. Tomáš | 20.09.2011 21:43:40 | Odpovědět tomaš | 21.09.2011 19:28:18 |

myčky ARDO LS 9212b-2 myčka nedokončí navolené programy (pouze č.1) nadobi je studené.Podle mně je vadné topné těleso,nebo snímač teploty,který program nepustí dál. Dá se někide sehnat el.schéma a časový průběh probihajících činnosti? Děkuji i za částečnou odpověď. Zdraví všechny kutily Tomáš. Tomáš | 20.09.2011 21:43:40 | Odpovědět

myčka nedokončí navolené programy (pouze č.1) nadobi je studené.Podle mně je vadné topné těleso,nebo snímač teploty,který program nepustí dál. Dá se někide sehnat el.schéma a časový průběh probihajících činnosti? Děkuji i za částečnou odpověď. Zdraví všechny kutily Tomáš.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat